מאמרים

צריכה נכונה של המים
צריכה נכונה של  המים המים קריטיים לתפקוד תקין של הגוף אשר כ-  70% אחוז ממשקלו מורכב ממים. מרבית הפעולות המתקיימות בגוף אינן יכולות להתבצע ללא נוכחות של כמות מספקת של מים. הדעה הרווחת  כיום שיש להרבות בשתיית מים  ובאופן מיוחד בעונה החמה. כמעט כל אסכולה בריאותית ממליצה על כמות זו אחרת של מים שעלינו  לשתות ביום. לפי  כך, נוצרה תופעה של היצמדות לבקבוקי מים תוך ניסיון  ללגום מהם כמה שיותר, גם ללא…
הגלוטן והשפעתו על הבריאות
"הלעיטני נא מהגלוטן הגלוטן הזה ....." ואכן תעשיית  המזון מלעיטה אותנו  בכמויות בלתי נדלות של  גלוטן הנמצא במאפים, עוגות,  כריכים, פסטות, פיצות, דגני בוקר, גלידות, רטבים, ממתיקים, ממתקים, חטיפים, משקאות אלכוהוליים ועוד.. הגלוטן  - דבקן הוא החלבון המצוי בדגנים כמו: חיטה, שעורה, שיפון, כוסמין. כשמו כן הוא. שכן הוא מאפשר את הדבקת מרכיבי הקמח והפיכתו לבצק יציב וגמיש.
שיטות טבעיות לטיפול בבעיות עיכול
בעיות עיכול, קלות או מורכבות יותר, עשויות להשפיע על חיי היום יום שלנו באופן משמעותי ולגרום לחוסר נוחות. ישנן לא מעט דרכים לטפל בהן, כאשר אלו הטבעיות נחשבות לפופולאריות מאד ולא בכדי. סובלים מעצירות כרונית או זמנית? מקנדידה אולי? הנה דוגמא לכמה שיטות טבעיות לטיפול בבעיות עיכול:
מאכלים שאינם נכללים בתזונה הטבעית
בריאות הגוף תלויה לחלוטין בסביבה הפנימית  שנוצרת על ידי בסיס וחומצה. מכאן, חשיבות האיזון ביניהם. המזונות והמאכלים שאינם נכללים בתזונה הטבעית  מפרים את האיזון התקין בין בסיס וחומצה ויוצרים סביבה חומצית בגוף אשר פוגמת משמעותית בבריאותו.
כיצד נתמיד בתיקון הרגלי האכילה שלנו?
תוכן המאמר, וכן הציטוטים הנלווים אליו נסמך על החומר של ימימה. ימימה  אביטל ז"צל  מורה רוחנית דגולה, שהותירה  אחריה מאגר רוחני עשיר. את הידע ,שעבר דרכה, היא כינתה בשם "חלקים" ו"חלקיקים"  והעבירה אותו  בע"פ לתלמידיה הרבים, שכתבו וערכו  אותו. עד היום ידע זה ממשיך להכות גלים ומשמש המונים לתיקון המידות והנפש.
שייקים ומיצים לניקוי גוף מרעלים
מיצים טבעיים ושייקים ירוקים לניקוי הגוף מרעלים - ללגום, לנקות  ולהנות כאשר המיץ הטבעי משתחרר מתאי הצמח או הפרי, פורץ החוצה נוזל טהור וחיוני בעל  כוחות מרפא אדירים, שעוצמתו עשויה להשיב את גופנו בחזרה למצבו הטבעי, הבריא והמאוזן- ולעורר בנו את ניצוץ החיים.