טיפולי תזונה מרפאים

טיפול בקנדידה
הטיפול  בקנדידה הנו טיפול  יסודי, אשר מתמקד בהסרת הגורם הראשי להיווצרותה והוא – צריכת מזון קלוקל. במקביל ניתן תפריט תזונתי, מותאם אישית, מבוסס על מזונות טבעיים אשר יכול למגר את התפרצותה, למנוע גדילת יתר שלה ולהעלים את כל הסימפטומים הנלווים לקנדידה.  
טיפול בעצירות - תזונה נכונה
תזונה קלוקלת מהווה את הסיבה העיקרית להיווצרות העצירות ולעומתה תזונה נכונה, מותאמת אישית, יכולה לפתור אותה – גם עצירות  כרונית של שנים ואפילו של עשרות שנים ובפרק זמן קצר. כמו כן, פעילות גופנית מתאימה, תרגול  תנוחת ישיבה נכונה על האסלה, והפחתת לחצים תורמים אף הם לפתרון בעיית העצירות. 
טיפול בטחורים - תזונה נכונה
התזונה  הטבעית הינה המרכיב האפקטיבי ביותר  לטיפול מוצלח ומהיר  בטחורים – להעלמתם ולהעלמת  כל התופעות הנלוות. צריכת מזונות הכלולים בתזונה זו, פותרת את המחולל הראשי של הטחורים והוא העצירות. פעילות גופנית, תרגול ישיבה נכונה על האסלה ושימוש חיצו שיפור התזונה נחשב כיום בתור המרכיב האפקטיבי ביותר לטיפול מוצלח ומהיר יחסית בטחורים – הן להעלמתם והן להקלה או העלמה מוחלטת של התופעות הנלוות.  ני בחומרים טבעיים ( שאינם מכילים כימיקליים) יכולים  אף הם להוות…
טיפול בשפעת - תזונה נכונה
טיפול טבעי בשפעת מתמקד בצריכה נכונה של מזון, משקה ועשבי מרפא הפועלים שתפקידם לחזק את המערכת החיסונית במלחמתה למיגור וירוס השפעת.
טיפול בדלקת פרקים - תזונה נכונה
אימוץ הרגלים בריאים לאורח החיים הוא המפתח לטיפול יעיל ואפקטיבי בכל סוגי דלקת הפרקים. הרגלים כמו:  תזונה נכונה, פעילות גופנית,  ושחרור חסימות ולחצים. גורמים אלה יכולים לשפר באופן משמעותי את גמישות המפרקים, להגביר את יכולת התנועה שלהם, להפיג את הכאבים, למנוע את החרפת הדלקת  ואף להביא לכדי החלמה מלאה.
טיפול באסטמה – תזונה נכונה
הטיפול בהתקפי האסטמה מתמקד בחיזוק המערכת החיסונית, ניקוי הריאות  ודרכי הנשימה מרעלים. ניקוי זה מתבצע באמצעות תזונה נכונה, ביצוע פעילות גופנית, תרגילי נשימה, הנחיות לשימוש נכון בחומרים בבית והכרת דרכים לקבל ולבטא את הרגשות העולים במלואם.