נירה יקרה,

הגעתי אלייך לפני כשנה וחצי בגיל 46 לאחר כ 6 שנים עם פיברומיאלגיה, בהן תמיד חיפשתי מענה לכאבים הגדולים, העייפות, ערפול מחשבתי, תופעות נוספות והרגשה נפשית לא פשוטה בעקבות המחלה.

במהלך החיפושים לא רציתי אף פעם להשתמש בתרופות ואספתי אל חיקי מיני עזרות שונות ומצוינות, אולם עדיין נותרתי עם כאב ועייפות גבוהים מאוד.

מיד בפגישתנו הראשונה נסכת בי בטחון ותקווה שהגוף שלי יכול לרפא את עצמו גם אם ייקח לו זמן.

כמה צדקת, חשבתי שיהיה לי קשה לעבור לתזונה טבעונית אבל כשגיליתי את ההקלה והרווחה שנוצרה בגופי "עפתי על זה" והרגשתי שאני מתאהבת שוב בחיים.

כמובן שהיו מעט ירידות בדרך, אך למדתי ממך להתייחס לכך כדרך הטבע ולא לפחד מהתקף שמגיע וראה זה פלא, אחרי הירידה הגיעה העלייה ועימה תובנות חדשות והרגשת שליטה, החלמה, שמחה ובריאות.

לפני כן תרגלתי צ'י קונג והשפעתו עליי הייתה קסומה, אך את ביקשת ועודדת אותי להוסיף פעילות אירובית. בקושי הלכתי 10 דקות בהתחלה, אבל החלטתי להתחייב והיום אני יכולה ליהנות מהליכות נפלאות, ארוכות, לא להיות בכאב ולתכנן טיולים בטבע. בנוסף, ירדתי במשקל כ 13 קג.  

רמות הכאב והעייפות שהיו ברמת ה 90 אחוז בהתחלה, ירדו לכיוון ה 15-20 ואיתם אני יכולה לפעול.

ואני יודעת שאמשיך כך ורמות אלה תרדנה אף יותר. וגם שלא נורא לעיתים לחרוג כי קיבלתי ידע וכלים לניהול חיי הבריאים – בזכותך! שינית את חיי.

תודה לך נירה על מי שאת ושהגעת אל חיי.

אוהבת ומוכנה לשוחח עם מי שירצה,

סמדר.

פאנל נגישות