שלום נירה,

רציתי להודות לך על התהליך שעברתי אצלך, איתך. באתי בגלל תמונת שומנים גרועה בבדיקות דם שמאוד הדאיגה אותי ואמירה של הרופא שאני חייבת לקחת כדורים, וגם סימנים של טרום סכרת, עם היסטוריה משפחתית קשה בנושאים אלו. ברקע, כמובן שהייתי שמחה לרדת במשקל, למרות שזה לא היה היעד הראשוני. וגם די הרמתי ממנו ידיים. הרגשתי שעם השנים משהו בגוף שלי השתנה. אני לא מצליחה לרדת במשקל או להשפיע על המדדים האלו בכלל. מה שפעם עבד יותר בקלות..

ובכן, 4 חודשים אחרי אני 8.5 ק"ג פחות ולא צריכה לרדת גרם נוסף! ולמרות שזה לא היה היעד הראשוני זה מאוד משמח אותי, ממלא אותי בתחושת יכולת! סופסופ אני מצליחה לשלוט באוכל ולהגיע להישגים שלא הצלחתי מזה עשור..

בבדיקות הדם – הכל בנורמה. אין עוד דיבור בכלל על כדורים..

גיליתי עולם חדש של אכילה בריאותית, בישולים, חשיבה מראש על מה נכנס לפה. ולמרות שגם זה לא היה היעד הראשוני: אני מאושרת לא לאכול בעלי חיים, שפעם הרגשתי ש"חייבים, אין ברירה". לא לפגוע יותר בעולם.

תמיד היית אמפטית וקשובה אלי, אפשרת לי לפנות אליך בכל עת ושיתפת פעולה גם עם הצרכים, החשקים והעמדות שלי. היה כיף לדבר איתך על אוכל, על בריאות! נהניתי מאוד לבוא אליך ואני רוצה למצוא דרך להמשיך ולבוא.
ע.נ…

פאנל נגישות