אני בת 21 וסבלתי במשך שלוש השנים האחרונות מעצירויות שהובילו בשנה האחרונה לטחורים פנימיים, בהתחלה כשהופיעו הטחורים הלכתי לרופאת המשפחה, היא נתנה לי נרות הרגעה, וכל מיני סוגי משלשלים אך הם לא הועילו והדימום לא פסק. הרופאה הפנתה אותי לכירורגית שנתנה לי גם כמה סוגי תרופות שלא הועילו והשלב הבא היה ללכת לבצע קשירה של הטחורים. הייתי מבוהלת ומתוסכלת ששום דבר לא מצליח למרות גילי הצעיר.

בשלב זה קיבלתי מחברה את השם של נירה והחלטתי לנסות לטפל בבעיה דרך הריפוי הטבעי.

הגעתי לנירה אמנם עם הרבה מוכנות להשקיע בתכנית אבל בתוך תוכי היה לי קשה להאמין שהטחורים והעצירויות ייפסקו כיוון שהייתי כבר אחרי שנה של ניסיונות חוזרים ונשנים להיפטר מהדימום ללא הצלחה..

נירה המקסימה, בנתה איתי תכנית של ניקוי שמתאימה לי והבטיחה לי שבעוד כמה חודשים ארגיש כמו חדשה. התהליך היה לא פשוט, בשבועות הראשונים הרגשתי מאוד מדוכדכת וחסרת סבלנות לראות תוצאות אבל נירה הרגיעה אותי שוב ושוב והסבירה לי שהריפוי הטבעי הוא תהליך שלוקח זמן.

ואכן היום אני אחרי שלושה חודשים שבהם שיניתי את התזונה שלי, מרגישה פשוט נפלא! הדימום פסק ואין עצירויות בכלל, אני נהנת מהאוכל ומרגישה תחושות שלא ידעתי עד כמה היו חסרות לי כמו קלילות, ערנות ושמחה.

תודה רבה לך נירה על הזמינות והליווי המסור, על שבזכותך האמנתי שיש תקווה ושינוי הוא אמנם קשה אבל משתלם ואפשרי, ועל כך שדרכך קיבלתי בחזרה את הבריאות שלי ביחד עם כוח, שמחה, וחשק להמשיך עם תזונה נכונה ובריאהJ

מ.ה

פאנל נגישות