את ההכרות שלי לתחום הטיפול של נירה קבילתי מאחי הצעיר אשר עבר אצל נירה סידרת טיפולים שהובילו לשיפור משמעותי בכולסטרול ובתסמונת המעי הרגיש.

במשך שנים סבלתי מתסמונת המעי הרגיז ובעיות במערכת העיכול, ריבוי גזים, כאבי בטן. ההשלכות של כך גרמו במהלך השנים ליציאת טחורים ואי נוחות מתמשכת.

מהמלצות שקיבלתי מאחי לא האמנתי ולא רציתי לבצע שינוי בתזונה. 

לפני כשנה וחצי בעקבות החמרה מתמשכת של טחורים מדממים הגעתי למצב של התפרצות, כאבים ודימום מתמשך. רצתי מהר מאוד לרופאים ורופאים פרטיים. הכיוון של כולם היה שאני צריך לבצע ניתוח כריתה לטחורים. קבעתי תור לניתוח לעוד שלושה ימים.

עד הניתוח אמרתי שאולי התחיל סוג של שינוי תזונה כדי להקל עלי. התקשרתי לנירה להתייעצות.

בשיחת ההתייעצות, נירה הציעה לי לא לבצע את הניתוח או לדחות אותו. הסבירה שבטוח ביכולתה לסייע לי. האמת לא כל כך האמנתי אבל ניסיתי,  נירה ביקשה ממני להתחייב על הקפדה במילוי ההוראות כתנאי לביצוע הטיפולים.

בתום שבוע ראשון חל שיפור משמעותי, הדימומים והנפיחות פחתו משמעותית, כמו כן ירדו הרגישות בבטן. בעקבות כך דחיתי את הניתוח ולמעשה לא ביצעתי אותו בכלל.

כעבור חודש ובהמשך היה שיפור ניכר, הדימומים והנפיחות בטחורים פסקו לחלוטין. כמו כן ההרגשה וכאבי הבטן צומצמו בצורה ניכרת.

למעשה מאז מרגיש שינוי ניכר, הטחורים כמעט ולא מדממים (אולי רק פעם בחודש לעומת יום יום לפני) . הצלחתי להימנע מניתוח כואב וקשה. איכות החיים השתפרה.

מאז כל המשפחה שינתה את התזונה, עברנו לאוכל בריא.

הרעיון בטיפול ללא אמצעים כירורגיים אלא על ידי שינוי הרגלי תזונה הביא לשינוי רב באיכות החיים שלי.

נירה גילתה הרבה יידע, ניסיון ויכולת להקשיב ולספק מענה מותאם. תמכה וליוותה את תהליך הריפוי וניתן להמשיך מולה בהתייעצות וחוות דעת. המלצתה לתת בה אמון ולא לעשות ניתוח היו טובות ונכונות. 

פאנל נגישות