על הקליניקה ופרופיל מקצועי

ברוכים הבאים לקלינקה לריפוי טבעי על ידי תזונה נכונה של נירה שניידר – לניאדו.

לקביעת מועד לפגישה ראשונה אנא צרו קשר בפלאפון 7807287- 054 או דרך צור קשר.

בפנייה זו אבקש לדעת את סיבת הפנייה על מנת לספק לכם הנחיות הנחוצות לתחילת התהליך.

בפגישה הראשונה, שאורכת כשעה וחצי, אני אוספת את מירב הנתונים הרלוונטיים להתאמת תוכנית תזונה מדויקת ומקצועית.

פגישה זו היא תחילתה של בניית מערכת יחסים אישית, אמפטית, חמה ותומכת.

הנתונים האישיים הנחוצים מתקבלים על ידי מילוי שאלון רפואי הסוקר את העבר הרפואי, מצב הבריאות בהווה, הרגלי האכילה בעבר ובהווה והרגלי אורח החיים הרלוונטיים להתאמת תוכנית אישית לכל מטופל.

אני קשובה מאד למה שנאמר, למה שלא נאמר, אוספת נתונים נוספים מהתרשמות מהמראה החיצוני, אופן הדיבור, רמת האנרגיה, הלהט לחיים, אמונות, ערכים, שפת הגוף, השקפת החיים ומטרות החיים שמציב לעצמו כל אחד. כל אלה מאד חשובים ומשמעותיים על מנת להוביל אותי לתפירת תוכנית תזונה מדויקת ומקצועית ככל האפשר.

לאחר מכן נקבע פגישות מעקב, על מנת להתקדם בתוכנית ולהמשיך לשפר את המצב הבריאותי. תכיפות פגישות אלה תלויה בנתונים ובצרכים האישיים של כל אחד. פגישות המעקב אורכות 45 דקות.
את פגישות המעקב ניתן לבצע גם דרך הטלפון. שיחת יעוץ טלפונית היא אפקטיבית, יעילה ומקצועית באותה מידה ויש אף המוצאים אותה נוחה יותר.

פרופיל מקצועי

אני מומחית לריפוי טבעי באמצעות תזונה נכונה ושיפור הרגלי אורח חיים.

Certified Nutritional Consultant, M.A. in Vegan & Live food Nutrition

אני יועצת תזונה מורשית מטעם AANC, American Association of Nutritional Consultants.

בעלת תואר שני בתזונה טבעונאית מ- University for Integrative Learning in Wyoming.

את השכלתי הפורמאלית רכשתי אצל המוביל בעולם בתחום הריפוי הטבעי Dr. Gabriel Cousens.

במסגרת לימודי המסאטר זכיתי להתנסות הלכה למעשה (לצד לימודי התיאוריה) במשך מספר חודשים באורח החיים על – פי עקרונות התזונה הטבעית במרכז הבריאות "עץ החיים" שבמדינת אריזונה. שם זכיתי בלוויו והדרכתו של מנהל המרכז, Dr. Cousens .

את ניסיוני המעשי רכשתי במרפאתו של הרופא הנודע והמוערך .Barnet Meltzer M.D, הרופא הראשון בקליפורניה שפתח קליניקה לרפואה מונעת, שפועלת למעלה מ- 45 שנה. שמשתי כאסיסטנטית במרפאתו במשך מספר שנים.

בנוסף בקרתי ושהיתי במכוני בריאות בארה"ב ובארץ, אשר פועלים לפי תוכניות שונות לניקוי גוף מרעלים, והתנסיתי בשיטות ניקוי וריפוי רבות. הרחבתי והעשרתי את השכלתי בלמידת נושאים כמו: צמחי מרפא, שמנים אתרים, דיקור להפגת כאבים ולטיפול בהתמכרויות, אימון הוליסטי, ריפוי בתקשור, ועדיין "הזרוע נטויה".

מאז אני פועלת במרץ ובאהבה רבה, תוך תחושת שליחות לתת מענה לכל המעוניין להשיב לגופו ולנפשו את בריאותו בדרך טבעית.

עם השנים פיתחתי תוכנית תזונה והרגלי אורח חיים שאיתה אני עובדת כיום, וניתן להגדירה כמחוללת פלאים בתחום בריאות הגוף והנפש. אימוץ עקרונות התוכנית הביאה להחלמה של רבים, מקשת רחבה של ליקויי בריאות וממחלות כרונית הנחשבות כיום לחשוכות מרפא.

עדיין אני נפעמת ונרגשת כל יום מחדש מכוחו ועוצמתו של הריפוי הטבעי.

כיום אני בעלת קליניקה פרטית במרכז ובאזור השרון לייעוץ פרטני ומדריכת קבוצות ויחידים למעבר לתזונה טבעונית ולתזונת רואו - פוד. מרצה בכירה במכללת רידמן ומפעילה סדנאות לניקוי גוף מרעלים, להרזיה ולהכנת מתכוני רואו – פוד ובישול טבעוני.