טיפולים

טיפול טבעי בשפעת
הטיפול הטבעי  בשפעת מתמקד במזון, משקה ועשבי מרפא הפועלים  לחיזוק המערכת החיסונית, במלחמתה למיגור השפעת, לניקוי דרכי הנשימה העליונות, לזירוז הוצאת הליחה מהגרון, להפגת  כאבי הגרון ובית החזה  ולהעלמת  יתר תסמיני המחלה. בנוסף מציע הטיפול  פעילות גופנית מתאימה, תרגלי נשימה  ואסטרטגיות להפגת מתחים נפשיים.
טיפול בדלקת מפרקים
אימוץ הרגלים בריאים לאורח החיים הוא המפתח לטיפול יעיל ואפקטיבי בכל סוגי דלקת המפרקים. הרגלים כמו:  תזונה נכונה, פעילות גופנית,  ושחרור חסימות ולחצים. גורמים אלה יכולים לשפר באופן משמעותי את גמישות המפרקים, להגביר את יכולת התנועה שלהם, להפיג את הכאבים, למנוע את החרפת הדלקת  ואף להביא לכדי החלמה מלאה.
טיפול באסתמה
הטיפול בהתקפי האסתמה מתמקד בחיזוק המערכת החיסונית, ניקוי הריאות  ודרכי הנשימה מרעלים. ניקוי זה מתבצע באמצעות תזונה נכונה, ביצוע פעילות גופנית, תרגילי נשימה, הנחיות לשימוש נכון בחומרים בבית והכרת דרכים לקבל ולבטא את הרגשות העולים במלואם.
טיפול בכולסטרול הרע
כאשר מדובר  על טיפול  טבעי בכולסטרול, הכוונה היא, להורדת רמות גבוהות של הכולסטרול הרע, על ידי ניקוי הגוף  מרעלים ומעודפי השומנים בדם  באמצעות תזונה טבעית וביצוע פעילות גופנית מתאימה.
טיפול בסוכרת
תזונה נכונה היא הבסיס לטיפול מוצלח במחלת הסוכרת. בזכות הקפדה על  תזונה מתאימה, ניתן לשמור על רמה תקינה ויציבה של הסוכר בדם, ובכך למנוע את הצורך בצריכת  תרופות, כמו כדורים או הזרקות, ואף למנוע את היווצרות הסיבוכים האופניים למחלה.
טיפול בחרדה ובדיכאון
הטיפול הטבעי בדיכאון וחרדה משלב תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית, מעודד הפסקת עישון  ומעניק כלים מעשיים ויישומיים להתמודדות קלה יותר של זמני ההתקפים. התפריט התזונתי מבוסס על עקרונות של תזונה טבעית נוגדת דיכאון, ממקור צמחי, אשר יכולה לטפל, למנוע או להפחית  את שכיחותם, עוצמתם והופעתם  של מצבי הדיכאון או החרדה.