טיפים

אכילת בצל
לאכול או לא לאכול בצל
שקדים כארוחת ביניים
שקדים האלה כל כך הרבה יתרונות בריאותיים יש בהם.השקדים מכילים:ויטמנים מקבוצת B וE-כמות נאותה של סידן, מגנזיום ואשלגן חלבוניםובנוסף הם:תורמים לבריאות הלבמסייעים לאיזון לחץ הדםעוזרים לתפקוד מערכת העיכול ומעניקים תחושת שובע במהירות ולאורך זמןמומלץ לאכול 7 שקדים ביום כארוחת ביניים.לבריאות ובתאבון !
איך לאכול בדרך בריאה
הקפידו:* ללעוס היטב היטב את המזון לפני בליעתו כדי למצות את מלוא תועלתו.* להקצות זמן ומקום נאות ורגוע לארוחות שלכם. *לאכול במתינות ובשימת לב לכל נגיסה ונגיסה. * לנשום מספר נשימות עמוקות מידי פעם בזמן הארוחה.* להמשיך לשבת במשך כמה דקות על מנת לאפשר לגוף לפזר את האנרגיה שנקלטה מהמזון באופן שווה לכל תאי הגוף.
כדאי לכם לדעת ש...
הזנת הגוף במזון טבעוני ( דגנים מלאים, קטניות, פירות, ירקות, אגוזים, שקדים, זרעים, אצות ים,נבטים ונבטוטים יכולה לשפר בזמן קצר יחסית ליקויי בריאות וסמפטומים רבים כמו עצירות, עששת, דלקת מפרקים, השמנה, סוכרת, כולסטרול גבוה,לחץ דם גבוה, שומנים בדם מחלות לב וכלי דם ועוד רבים אחרים.
הנגיסה הראשונה של הארוחה
לכל פעילות יש את ההתחלה שלה. ההתחלה הזו היא רגע המפתח שמשפיע על כל מהלכה ותוצאותיה.לכן, אני ממליצה לכם לשים לב באופן מיוחד לנגיסה הראשונה של הארוחה. נגיסה זו, תקבע את האפקטיביות של כל הארוחה כולה.